HAKKIMIZDA

KET ENDÜSTRİ & ATIK YÖNETİMİEnerji Teknoloji Danışmanlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tükettiğimiz maddelerin geri dönüşüm halkası içine konumlandırabilmek amacıyla hammadde ihtiyacının azaltılmasına, tüketimin doğal dengeyi bozmamasına, doğaya verilen zararın engellenmesine ve enerjinin kazanımına ortak olmayı hedefliyoruz.

KET ENDÜSTRİ ATIK YÖNETİMİ, tehlikeli atıklar – atık elektrikli ve elektronik eşyalar – tehlikesiz atıklar konusunda “Atık Bertaraf, Atık Taşıma ve Geri Kazanım” hizmetlerini vermeyi amaçlamaktadır.
Atığın türüne göre öznel bir şekilde toplanması-yönetilmesi ve “geri kazanım/ön işlem/tehlikeli atık taşımacılığı” hususlarında lisanslı bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

Aynı zamanda 2008 yılından bu yana Çevre Danışmanlık – Çevre Yönetimi , ÇED Raporu-PTD hazırlama, Dip Tarama Çevresel Yönetim Hizmetleri, Lisanslandırma Hizmetleri, GSM Ruhsatı – İzinlerin alınması ve Mimarlık-İnşaat hizmetleri veren bir kuruluşumuz mevcuttur.

Teknik altyapı, İş Takibi ve Bilgi Güvenliği Farkındalığı gerektiren “Atık Yönetimi/Geri Kazanım/Tehlikeli Atık Taşımacılığı” hususlarında kaliteli bir hizmet alacağınızı taahhüt etmekteyiz.

Vizyon

Kuruluşundaki; “çevre duyarlılığının-sevgisinin, çevre mirası farkındalığının ve sektörde öncelikli tercih edilme sebebinin en iyi hizmet kalitesine sahip olması” gereklerini yerine getirerek, yurtiçi ve yurtdışı sanayisinde dengeli büyüme hedefleyen, rekabet gücü yüksek, saygı ve güven duyulan bir çevre firması olmak.

Misyon

Atık Yönetimi/Geri Kazanım/Tehlikeli Atık Taşımacılığı alanında; çevresel farkındalığı yüksek olan; prosesleri sonucu atık oluşumu gözlenen ve ülkemiz menfaatine katkı sağlayan tüm yurtiçi/yurtdışı müşteriler başta olmak üzere kaliteli, yenilikçi, güvenilir hizmet ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin ithal hammadde ihtiyacını geri dönüşüm yoluyla sağlayarak dışa bağımlılığını azaltıp, uluslararası hedeflerine farkındalık sağlayarak ulaşan, çevre mirasını önemseyen tüm insanlık için gurur duyulan bir çevre firması olmak.

Atık Yönetimi/Geri Kazanım/Tehlikeli Atık Taşımacılığı Hizmetleri